خرید آنلاین فایل(تحقیق درباره اختلال هويت جنسی)

تحقیق درباره اختلال هويت جنسی|خرید آنلاین فایل|اِکس ایی|2063927|تحقیق درباره اختلال هويت جنسی,تحقیق,درباره,اختلال,هويت,جنسی,تحقیق درباره ترانس,ترنز,تحقیق درباره هویت جنسی
در این صفحه از وب سایت برتر با شما هستیم با تحقیق درباره اختلال هويت جنسی

↓↓ لینک دانلود و خرید پایین توضیحات ↓↓

فرمت فایل: word

(قابل ویرایش و آماده پرینت)

تعداد صفحات:49

قسمتی از متن فایل دانلودی:

مقدمه

سرآغاز وجود هر كدام از ما هنگامي است كه يك اسپرم با يك اوول با يكديگر در مي آميزند و هستي ما را به بار مي نشانند.

با انتقال اسپرم توسط پدر، تأثير مستقيم او در جنبه وراثتي بپايان رسيده و مادر تا 9 ماه ديگر رابطه فيزيكي و عاطفي اش را با كودك ادامه خواهد داد. 3 ماه بعد از ازدواج اسپرم و اوول جنسيت فيزيولوژيك اين موجود ناشناخته بيولوژيكي مشخص مي گردد، در ادامه بعد از ادا و كاهش مسوليت توسط ژن ها و هورمون ها، تكامل جنسيت (جنسيت فيزيكي، هويت جنسي، رفتار جنسي) توسط شاخص هاي پر رنگ تري چون عوامل رواني، اجتماعي و فرهنگي ادامه پيدا مي كند.

محققين عقيده دارند كه جنين از هيجده هفتگي مي شنود، تحقيقات ديگر توسط دستگاه هاي گريه نگاري از جنين هاي نارس مويد آن است كه تاريخ ظهور حافظه و يادگيري از 5 ماه پس از تشكيل نطفه آغاز مي گردد.

بر اساس يكي از مطالعاتي كه به كمك سنجش امواج مغزي انجام گرفت، نشان داد كه جنين بعد از تولد حتي در خواب هم صدا را مي شنود، مغز نوزاد مي تواند در هر دو مرحله فعال و آرام خواب، صداي يك تيك ساده در حد 60 دسيبل را ضبط كند.

يكي از طبقه بندي هاي اجتماعي عمده در هر جامعه اي جنسيت است. غالباً اولين سوالي كه در مورد يك بچه مي پرسند اين است كه بچه پسر است يا دختر؟ در فرهنگ ما و ساير فرهنگ ها مجموعه اي از علايق، خصوصيات شخصيتي و رفتارها، زنانه يا مردانه تلقي مي شوند.

كودكان در همان آغاز كه هنوز كوچكند، اين معيارهاي فرهنگي را مي آموزند و كسب مي كنند.

كسب هويت جنسيتي از ازمنة قديم بصور آموختن مهارتهاي خاص مردانه چون سواركاري، تيراندازي، رقابت و ... توسط پسران و يادگيري مهارت هاي زنانه چون بچه داري، آشپزي و ... از جانب دختران؛ و امروزه بصورت همانند سازي مستقيم و غير مستقيم بواسطه وجود والدين، كتاب هاي داستان، تلوزيون و ... صورت مي گيرد.

اگر قدم به قدم، روند رشد جسمي ـ رواني يك انسان به زير ذره بين برده شود، كم كم به مرحله اي رسيده خواهد شد خيره كننده و طوفاني؛ اين مرحله كه به تأييد اكثر انديشمندان به عنوان تولد دوباره از آن ياد شده است، مرحله اي نيست جز مرحلة نوجواني.

اگر بعد از بلوغ به زير لاله هاي ديگر اين دوران (نوجواني) نظري افكنده شود، مسائل و بحران هاي ديگري چون، بحران هويت، استقلال و غيره در ذهن ها پر رنگ مي شوند كه هر نوجواني به گونه اي با آن دست به گريبان شده و براي كسب شخصيت بهنجار به ستيز معقولانه با هر يك از اين بحران ها بواسطه كمك اطرافيان بايد بپردازد، يكي از اين بحران ها، بحران هويت مي باشد.

و....مطالب دیگر:
📗بررسی معماری و بنای مرکز خرید BTC در کشور اسلوونی📗ولايت در قرآن كريم و تفسير و بررسي آيات📗بررسی جايگاه غم و شادي در دین اسلام📗بررسی اهمیت تمرکز حواس هنگام مطالعه و روشهای تقویت آن📗پروژه درس فلزات در پزشكي بررسی آلياژهاي حافظه دار و کاربرد آنها در پزشکی📗بررسی تفسير آيه 1 تا 14 سوره قيامت📗بررسی و تحلیل محتوای کتاب فارسی سوم دبستان📗بررسی مقام زن از ديدگاه قرآن کریم📗بررسی نمادها و سمبل ها و علامات مراسم مذهبي عاشورا در پوستر ها📗بررسی اصول مديريت كيفيت در استانداردهاي سيستم مديريت كيفيت بر مبناي سري ايزو 9000 2000📗بررسی تجارت سهام در طول زمان (در تمام ساعات) و رشد آتي بازارهاي جهاني الكترونيكي📗بررسی گزارشگری مالی نوین در بخش عمومی📗بررسی مراحل مختلف و عوامل موثر بر بکارگیری حسابرسی داخلی مبتنی بر ریسک📗بررسی انواع تجارت الكترونيك📗چگونه فرزند خود را براي مدرسه آماده کنيم؟📗بررسی نقش و جایگاه فضا در معماري📗بررسی معادن موجود در استان زنجان📗بررسی دوران پيغمبري حضرت عيسي📗بررسی دیدگاه ها و ایده های دموكراسي الكتروني📗بررسی ژئوشيمي و مينرالوژي عناصر و انواع کانسارها📗بررسی تاثیر باورهای دینی در پیشگیری از اعتیاد📗بررسی آموزش و پرورش کودکان دارای عقب ماندگي ذهني📗بررسی انواع طرح های کاهش آلودگی هوا📗بررسی نقش و تاثیر فسفر در متابولیسم گیاه📗بررسی گیاهشناسی و ویژگی ها و کاشت و پرورش گیاه ذرت