خرید آنلاین فایل(تحقیق درباره یک فرمول برای اتوماتیک کردن همیاری کامپیوتر جهت طراحی قطعات)

تحقیق درباره یک فرمول برای اتوماتیک کردن همیاری کامپیوتر جهت طراحی قطعات|خرید آنلاین فایل|اِکس ایی|2063871|تحقیق درباره یک فرمول برای اتوماتیک کردن همیاری کامپیوتر جهت طراحی قطعات,تحقیق,درباره,یک,فرمول,برای,اتوماتیک,کردن,همیاری,کامپیوتر,جهت,طراح?
در این صفحه از وب سایت برتر با شما هستیم با تحقیق درباره یک فرمول برای اتوماتیک کردن همیاری کامپیوتر جهت طراحی قطعات

↓↓ لینک دانلود و خرید پایین توضیحات ↓↓

فرمت فایل: word

(قابل ویرایش و آماده پرینت)

تعداد صفحات:32

قسمتی از متن فایل دانلودی:

یک فرمول برای اتوماتیک کردن همیاری کامپیوتر جهت طراحی قطعات ماشین

خلاصه : فرمول ریاضی برای طراحی اتوماتیک کردن قطعات و گردآوری آنها بعنوان یک الگوریتم عددی و کد آزمایشی نشان داده شده است قطعه مکانیکی همانند یک قطعه گرد آورنده بوسیله اتصالات باعث جمع آوری قطعات می شود. محدودیتهایی هم در این زمنیه برای طراحان وجود دارد مثلا بعضی از مقیاسها برای قطعات مختلف متفاوت هستند و طراحان را برای تکثیر موارد مورد نظر با مشکل مواجه می کنند. نظریه نقشه برداری زمانی استفاده می شود که بخواهیم از روش قطع اتصال موانع با استفاده از طرح شاخه ای (اسپینگ ) انجام بدهیم.

موانع اتصالی بین پیوندهای متفاوت و تنوع آنها حساب می شود و معرفی می گردد. منبع انتقال سریع مشخص می شود و روش جاکوبین برای هر مانعی توسعه دده می شود. متد جاکوبین مانع به سمت فضای هماهنگ اتصال سوق داده می شود. و بالاخره بعلت این که سیستم معادلاتی یک جاکوبین مجذوری ندارد Moor penrose ٍبا استفاده از حساب کردن یک وضع گردآوری شده مخالف است بنابراین به طراحی دوباره ای جهت گردآوری می پردازد. فرمول بسط داده می شود تا شامل روشهای متنوعی برای حساب کردن ترتیب گرد آمدن قطعات شود. زمانی که عددی تنها یک تجربه می باشد فرمول در اینجا بکار گرفته می شود جهت متدولوژی جدیدی که قطعات سیستمها را طراحی و اتوماتیک کند اهمیت این کار توسط قابلیت فرمول برای اتوماتیک کردن طرح و قطعات دوباره طراحی شده شناسایی می شود.

مقدمه :

پیشنهادات فوق العاده ای در سالهای اخیر جهت توسعه روشهای خودکار و افزایش درجه ذکاوت کامپیوتر در طراحی نرم افزار (کد CAD) ارائه شده است با حمایت مهندسان محققین بسیاری تکنیکهای قوی و تغییر ناپذیری را برای استفاده از تکنولوژی پارامتری جهت اهداف اختصاصی در ارزیابی سیستمهای اتوماتیکی که به طراح کمک می کنند گزارش کرده اند. در زمینه طرح کمک کامپیوتر توسعه قابل توجه ای مشاهده می شود و این کار با پیدایش تکنولوژی پارامتری مشهود می باشد . استفاده از این تکنولوژی بسیاری لز سیستمهای اقتصادی CAD را جهت تکرار مرحله طراحی ساده کرده است. در بسیاری از حالتها تکنولوژی پارامتری با معادلات ساده ایی یکسری از قوانین گستردگی مراحل را به ما نشان داده است برای مثال طول دو پیوند d2 و d1 ممکن است با استفاده از پارامتر t در معادله d1=d2t به هم مرتبط شود این معادله نشان می دهد که یک تغییر طول در پیوند 2 بطور اتوماتیک تغییری را در طول پیوند 1 بوجود خواهد آورد. پس یک تغییر در هر یک از حالات هندسی باعث تغییر در خصوصیات هندسی دیگر می شود.

و.....مطالب دیگر:
📒عنوان تحقیق: انواع مختلف زمان بندي متغير سوپاپ 29صفحهWORD📒عنوان پاورپوینت: بررسی ۳۳ پل اصفهان 17صفحه📒عنوان پاورپوینت: پل های قوسی 15صفحه📒کتاب تنها راه عملی کسب درآمد از اینترنت در ایران نوشته دکتر طلوعی📒درسنامه فارسی انتقال حرارت هدایت پیشرفته📒عنوان پاورپوینت: سیستم های تهویه مطبوع 46صفحه📒عنوان پاورپوینت: مشخصات انواع هوا 25صفحه📒عنوان پاورپوینت: مکانیزم چرخ و تسمه 11صفحه📒آموزش وضو بصورت شعرو انیمیشن📒بانک مقالات سومین دوره کنفرانس برق📒چهارمین دوره کنفرانس شبکه های توزیع نیروی برق📒تحقیق آزمایشی📒مدیریت پروژه های فناوری اطلاعات و حسابرسی آن📒تحقیق پرورش بوقلمون📒تحقیق اصول تراشکاری📒تحقیق تاثیر رفتارهای شهروندی سازمانی کارکنان بر کیفیت خدمات📒پاور پوینت ساختار شکست کار WBS📒گزارش کار نقشه برداری 2📒مجموعه 46طرح کارآفرینی (بسیار جامع )📒تحقیق مدیریت زنجیره تامین «SCM»📒تحقیق مدیریت بحران سازمانی📒تحقیق تفکر در سیستم ها کار روی فرایندها مدل کسب و کار جدید📒تحقیق مبلمان شهری📒تحقیق اثر مواد بیولوژیک بر محیط زیست📒تحقیق بیلان یا ترازنامه